Nabídka pro individuální klienty

Nabídka pro komerční klienty

Profesionální koučování jednotlivců (Life, Family and Coples coaching)

Více informací

Psychologické poradenství a diagnostika pro jednotlivce, kariérové poradenství.

Více informací

Belbin e-interplace – poradenský systém týmových rolí

Více informací

Chcete-li zlepšit vztahy a atmosféru ve firmě, zefektivnit komunikaci a spolupráci, zvýšit produktivitu a výkonnost svých zaměstnanců a týmů, využijte nabídky pro komerční klienty, klikněte na Proud aktivit.

Co je to INTERPLACE?

Všichni dnes víme, že pro úspěch každé organizace jsou velmi důležití lidé, kteří v ní pracují. Průběžně si klademe otázku, jak co nejlépe využít jejich schopností. Pečlivě vybíráme nové pracovníky.

Pouhé shromáždění skupiny kvalitních jednotlivců velmi často nestačí.

Efektivní týmová práce závisí na řadě dalších faktorů, které musí správně fungovat. Lidé v týmu musí porozumět rolím, které všichni členové týmu zastávají, musí vědět, kdy a jakým způsobem mohou předat iniciativu jinému členu týmu, a také jak překonávat překážky a řešit problémy v týmu. Lepší týmová práce vede ke zvýšení produktivity, zlepšuje morálku a podporuje inovaci.

Systém INTERPLACE se zabývá faktory úspěšné týmové spolupráce.

INTERPLACE integruje data o lidech a pracovních místech. Data jsou získávána pomocí standardizované metody zahrnující sebehodnocení, posudky nezávislých pozorovatelů a určení vlastností potřebných pro výkon dané pracovní funkce. Údaje z těchto tří oblastí jsou vloženy do počítače. Výsledkem je rádce v podobě počítačového systému, který byl vypracován doktorem Belbinem a jeho spolupracovníky.