Nabídka pro individuální klienty

Nabídka pro komerční klienty

Profesionální koučování jednotlivců (Life, Family and Coples coaching)

Více informací

Psychologické poradenství a diagnostika pro jednotlivce, kariérové poradenství.

Více informací

Belbin e-interplace – poradenský systém týmových rolí

Více informací

Chcete-li zlepšit vztahy a atmosféru ve firmě, zefektivnit komunikaci a spolupráci, zvýšit produktivitu a výkonnost svých zaměstnanců a týmů, využijte nabídky pro komerční klienty, klikněte na Proud aktivit.

Odkud pochází INTERPLACE?

Systém INTERPLACE je založen na práci dr. Mereditha Belbina z univerzity v Cambridge, který je považován za průkopníka systému týmových rolí v mezinárodním měřítku. Dr.Belbin se již 25 let zabývá problematikou personální práce a konzultacemi v oblasti řízení. Jeho teorie týmových rolí se používá v mnoha organizacích na celém světě a přednáší se na řadě univerzit. Koncepce této teorie je popsána v knize Management Teams - Why They Succeed or Fail?, která se nedávno objevila na seznamu 50 nejúspěšnějších knih z oblasti podnikání publikovaném v listu Financial Times.

Belbin CS je výhradním zástupcem společnosti Belbin Associates pro Českou a Slovenskou Republiku. S týmem dr.Belbina jsme vypracovali českou verzi, která byla v přípravné fázi ověřena na statisticky průkazném vzorku pracovníků.

Systém INTERPLACE používají například:

  • společnosti
  • univerzity
  • místní správy
  • veřejný sektor

Země, ve kterých je systém používán: viz BELBIN.COM.